Garážové brány WIŚNIOWSKI

Plotové systémy

Väčšina z nás považuje súkromie vlastného domu za oázu bezpečia a pokoja. Strážcom nášho súkromia je oplotenie. Dobre navrhnuté a vyhotovené oplotenie chráni pozemok pred nevítanými hosťami, je doplnkom architektúry budovy a dekoráciou prostredia.

Plotové systémy

Výraz „plotový systém“ označuje brány, bránky, plotové dielce, stĺpiky a príslušenstvo na montáž, čiže všetky nevyhnutné prvky, zaručujúce funkčné oplotenie pozemku. Objednaním kompletného systému si môžeš byť istý, že celé oplotenie získa ucelený vzhľad.
Môžeš si byť tiež istý, že montáž oplotenia bude jednoduchá. Okrem toho si celé oplotenie môžeš objednať na jednom mieste a nestrácať čas a energiu na hľadanie jednotlivých častí. Firma WIŚNIOWSKI ponúka kompletné plotové systémy.

Automat umiestnený v oceľovom stĺpiku posuvnej brány WIŚNIOWSKI je jediným riešením svojho druhu na trhu. Namiesto vonkajších zariadení, ktoré sú často predmetom krádeží, a ktoré kazia vzhľad oplotenia, sa oplatí objednať bránu s integrovaným automatom. Stĺpik chráni mechanizmus aj pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. V prípade poruchy elektrického prúdu je možné automat odblokovať a bránu otvoriť ručne.

Typy plotových brán:

Posuvné brány

Posuvné brány

Takmer každý vjazd je možné uzavrieť posuvnou plotovou bránou. Jej výhodami sú: bezchybná práca v každých podmienkach, bezpečnosť pri používaní potvrdená označením , kompaktná konštrukcia a estetický vzhľad.

  • Nemusíš hneď robiť poriadky pri vjazde: snehové zrážky ani padajúce lístie neprekáža slobodnému otváraniu a zatváraniu brány. Jej krídlo sa pohybuje niekoľko centimetrov nad zemou, vďaka čomu nie je ničím blokované.
  • Daždivé počasie, víchrica alebo snežná búrka nepredstavujú už žiaden problém. Bránu môžeš uviesť do pohybu pomocou diaľkového ovládača, bez nutnosti vysadania z auta. Vďaka diaľkovo ovládanej posuvnej bráne sa môžeš cítiť bezpečne aj v takýchto nepriaznivých podmienkach.
  • Bezpečnosť zaručujú: fotobunky, bezpečnostné lišty, núdzový vypínač. Pohyb brány je signalizovaný pomocou lampy, a nárazníková lišta na čele krídla chráni pred poškodením pri kontakte s prekážkou.
 

Dvojkrídlové brány a branky

Dvojkrídlové brány

Takmer každý vjazd je možné uzavrieť posuvnou plotovou bránou. Jej výhodami sú: bezchybná práca v každých podmienkach, bezpečnosť pri používaní potvrdená označením , kompaktná konštrukcia a estetický vzhľad.

  • Bezpečnosť zaručujú: fotobunky a núdzový vypínač. Pohyb brány je signalizovaný výstražnou lampou.
  • Po zakúpení ručnej brány máš stále možnosť dodatočnej montáže automatiky, bez veľkých rekonštrukcií alebo zbytočných nákladov.
  • Tvoj pozemok nadobudne originálny charakter a vyberaný štýl, ak bude uzatváraný ozdobnou dvojkrídlovou bránou. Je to moderné riešenie v tradičnom vydaní.